Про психологічну допомогу випускникам у період підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

    Психологічний супровід випускників під час ЗНО передбачає, перш за все, профілактику стресів та психологічну підготовку до процедури тестування. Школярам варто навчитися долати напруження, зосереджуватися, організовувати повторення матеріалу.

Правила підготовки до іспиту.

    Запорукою підтримання інтелектуальної форми є добра фізична форма.  

    Заздалегідь облаштуй своє робоче місце так, щоб тебе нічого не відволікало від навчання, а всі потрібні предмети були напохваті. Намагайся в процесі роботи дотримуватися визначеного графіка.            

       Перш ніж починати роботу, усвідом, що ти повинен зробити, скільки це має забрати часу, визнач порядок роботи. Плануючи графік роботи, пам’ятай, що найвища продуктивність праці настає через 20-30 хвилин після початку роботи. Найскладніші завдання доцільно виконувати саме тоді.

      Починай роботу, відпочивши. Найкращий відпочинок – це 1,5–2 години сну або прогулянка, спорт, допомога батькам по господарству. Першу годину можна працювати без перерви, а далі мають бути 5-10 хвилинні перерви через  кожні 40-50 хвилин напруженої праці, під час яких можна виконувати фізичні вправи.

    Починай вчити важкий матеріал, легкий залишай на кінець. Не втрачай почуття впевненості у власних силах. Якщо це раптом трапилося, скороти обсяг завдань, щоб виконати їх успішно. Якщо якесь завдання не можеш зробити одразу, не розгублюйся, спробуй повторити за якийсь час.

       Також май на увазі: розпочинати будь-яку серйозну роботу, розумову чи фізичну, варто не раніше ніж через 20-30 хвилин після доброї порції їжі. Не вживайте жирної їжі, бо від неї хилить на сон. Залежно від психологічного типу («жайворонок» або «сова»), максимально використовуй вранішній або вечірній час.

      Пам’ятай, – перемога не завжди приходить до найсильнішого чи найспритнішого, але рано чи пізно вона приходить до того, хто повірить у себе.

   Центр розвитку «ДІАЛОГ» пропонує тобі перевірені життям вислови,    над якими не буде зайвим задуматися та використовувати на практиці.

  • Якщо ти думаєш, що програєш, то програєш.     
  • Якщо ти думаєш, що не зможеш, то  не зможеш.                      
  • Якщо ти хочеш, але боїшся, то не досягнеш мети. 
  • Якщо ти чекаєш на невдачу, вона прийде до тебе.                                
  • Успіх завжди з тим, хто його прагне.                                                  
  • Справжній двобій відбувається у твоєму розумі.  
  • Якщо ти думаєш про перемогу, то переможеш.  
  • Повір у себе, щоб виграти.      

       Професійні викладачі Центру розвитку «ДІАЛОГ» для бажаючих перевірити свої знання проводять БЕЗКОШТОВНЕ тестування з усіх предметів ЗНО. За його результатами надаються консультації, проводяться індивідуальні та групові заняття  з предметів, вибраних за бажанням учня. Щоб дізнатися більше – тисни тут.

         Завітай до Центру розвитку “ДІАЛОГ” і ти обов’язково виграєш!