м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7 оф. 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, пр. І. Мазепи, 42, офіс 10,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Безкоштовна консультація логопеда-дефектолога

Абсолютно всі батьки хочуть, щоб їхня дитина була найкращою, найуспішнішою, найрозумнішою, добре вчилася в школі й мала багато друзів. Важливу роль у досягненні цих цілей має своєчасний розвиток мовлення.

Грамотно й красиво говорити в наш час - уміння, яке завжди знадобиться, допоможе досягти успіхів у будь-якій сфері діяльності! У ранньому віці закладаються основи нашого мовлення. Дуже важливо звертати увагу на особливості розвитку мовлення дитини, адже всім батькам хочеться бачити своє чадо успішним і грамотним. Для цього й існує логопедичний кабінет у Центрі розвитку «ДІАЛОГ».

У нашому Центрі працюють висококваліфіковані та досвідчені психологи, які готові допомогти вашій дитині. Головне, щоб ви щиро хотіли цього й були готові до співпраці, бо тільки спільними зусиллями можна досягти найкращого результату. Логопеди Центру володіють усіма видами логопедичного масажу, який опосередковано впливає на розвиток мовленнєвої функції.

На жаль, дітей, які потребують допомоги логопеда, зараз дуже багато. Але не всі батьки розуміють, що раннє звернення до логопеда дозволяє не тільки швидко вирішити мовленнєву проблему їхньої дитини, а й дати йому можливість упевнено розпочати шкільне життя. Щоб пояснити батькам необхідність (або відсутність) занять їхніх дітей із логопедом, Центр розвитку «ДІАЛОГ» надає можливість два рази на рік (весна - з 15 по 30 квітня та осінь - з 15 по 30 листопада) записатися через наш сайт на БЕЗКОШТОВНУ первинну логопедичну консультацію.

Приводом для відвідування та отримання консультації логопеда можуть стати такі ситуації:
• дитина 2-3 років не вимовляє окремі слова, не прагне спілкуватися з оточуючими, не здатна побудувати просту фразу;
• дитина 3 років не вимовляє слова до кінця, говорить незв'язно, змінює склади й звуки;
• під час мовлення спостерігається заїкання, нав'язливе моргання, мимовільні жести;
• скрутна вимова свистячих звуків;
• дитина 5 років має бідний словниковий запас, вимовляє слова без кінцевих або початкових звуків, шиплячі та свистячі звуки - ускладнено;
• мовлення прискорене або уповільнене;
• дитина замкнута, уникає спілкування з іншими дітьми;
• у дитини 7 років спостерігається труднощі описового процесу, висловлювань, неправильне поєднання слів (аграматизмів);
• дитині важко дається письмо й читання, вона замикається в собі, у розмовах заїкається, постійно мовчить.

Консультація фахівця не потребує особливої попередньої підготовки.

Спочатку логопед поговорить із батьками дитини й з'ясує характер порушень, їх спадкову схильність, можливі причини розвитку. Під час бесіди фахівець спробує завоювати довіру дитини, встановивши з ним правильний контакт. Подальше консультування проходитиме винятково з самою дитиною, у процесі якого логопедом буде встановлено порушення мовних функцій і опрацьований попередній план подальшої корекції. Крім цього, логопед відповість на питання батьків про хід занять, динаміку корекційної роботи, терміни корекції.

Логопед дасть батькам домашні завдання, докладні рекомендації, а також запланує перше заняття (у разі, якщо дитина потребує такого) і розповість доцільність його проведення. Якщо необхідно, наші логопеди направлять вашу дитину на консультацію до вузьких спеціалістів (невропатолога, невролога, ортодонта і т.д.). Фахівці «Діалогу» мають багатий досвід роботи з дітьми.

У процесі консультації логопеда практикує виключно індивідуальний підхід до пацієнта, розробляє власні програми заняття, завдяки яким можна швидко усунути будь-які відхилення в мовленні.

Якщо ж вашій дитині все-таки необхідна допомога логопеда і ви плануєте відвідувати наші заняття, ми надаємо знижку для тих, хто пройшов первинну консультацію. Знижка складає 10% від оплати за 10 занять.