м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Добрий день!

Вас щиро вітає Центр розвитку «ДІАЛОГ»!

Центр почав свою освітню діяльність в 2007 р. Головна наша місія - цілеспрямована підготовка учнів до вступу до ЗВО. Завдяки професіоналізму наших педагогів ми допомогли тисячам школярів, студентів і абітурієнтів. Економічна політика компанії - надання високоякісних послуг із бюджетними цінами. Вартість навчання в нашому Центрі традиційно є однією з найнижчих в м. Дніпро, а у вартість навчання, окрім аудиторних занять, включені: тестування, домашні та аудиторні контрольні роботи, репетиційні іспити у форматі ЗНО, консультації та навчальна література.

Центр реалізує найбільш масову й доступну форму підготовки - підготовчі курси різної тривалості і форми занять: почати навчання можна в 9 або 10 класах, для випускних класів пропонуються курси тривалістю від 3 місяців до 9.

Основний вид нашої діяльності - допомога абітурієнтам у підготовці до ЗНО. Ми готові розділити відповідальність за майбутнє абітурієнтів з ними та їхніми батьками. Ми розуміємо складність спільних завдань, але наша згуртована команда здатна вирішити їх. Заняття в нашому Центрі систематизують та поглиблюють знання з предметів, що вивчаються відповідно до вимог ЗНО.

Наші курси призначені для учнів 11, 10 і 9 класів середньої школи, випускників шкіл, студентів коледжів, а також тих, хто закінчив школу в попередні роки. Умови навчання та оформлення на курси можна дізнатися, зателефонувавши за допомогою одного з наших телефонів або завітавши до нас у гості.

У штаті нашого Центру ви знайдете фахівців з усіх предметів загальноосвітньої школи й багатьох спеціальних предметів, а також фахівців вищої школи. Тому ми готові надавати послуги і студентам, допомагаючи їм виконувати роботи (курсових, контрольних, дипломних).

Центр розвитку «ДІАЛОГ» постійно прагне до вдосконалення своєї діяльності, головна мета якої - якісна допомога у вивченні учнем того чи іншого предмета.

Якість підготовки в Центрі розвитку «ДІАЛОГ» підтверджують підсумки складання ЗНО нашими випускниками. Подивитися всі результати, поспілкуватися по телефону з нашими випускниками ви зможете, відвідавши наші офіси на правому та лівому берегах або перейшовши за посиланням.