м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Експрес-курс «Підготовка до школи»

Дорогі батьки майбутніх першокласників! На дворі тепла й сонячна погода. Незабаром ваш малюк піде в школу. Це останнє дошкільне літо для вашої дитини. Ви хвилюєтеся і сумніваєтеся: чи готова вона до серйозного шкільного життя? І якщо ви розумієте, що не встигли підготувати дитину до школи або хочете закріпити пройдене, і надолужити прогалини в знаннях, тоді наш Центр радий запропонувати курс «Експрес-підготовка до школи» для дітей 6-7 років. Цей курс забезпечує швидке формування знань, умінь і навичок, необхідних для вступу в школу.

У чому ж полягає відмінність експрес-курсу від звичайного курсу підготовки?

Для отримання знань у короткі терміни не підходить стандартна програма підготовки, за якою навчаються в звичайному процесі з дітьми протягом усього випускного року.

Тому педагоги нашого Центру розробили інтенсивну програму для дошкільнят. Наш курс унікальний своїм результатом – навчанням дітей у короткий проміжок часу (це всього лише 25 занять).

Програма експрес-підготовки до школи включає в себе:
• розвиток таких психічних процесів: сприйняття, пам'ять, мислення, увагу, уяву;
• навчання грамоти, рахунку, письма, читання;
• розвиток дрібної моторики;
• розвиток допитливості, товариськості;
• уміння знаходити спільну мову з однолітками й педагогами;
• знайомство з навколишнім світом;
• психологічна підготовка до навчання в школі;
• розвиток творчих здібностей, упевненість у собі.

Заняття охоплюють усі навички робіт, необхідні для підготовки дитини до школи: формування навичок читання (звуко-буквений аналіз слова, робота над складовою структурою слова), листи друкованими літерами (формування вміння: записувати слова на слух, без пропусків, замін, перестановок букв, передавати м'якість приголосних за допомогою букв Ю, Є, Ї, Я, і, Ь), формування математичних здібностей (рахунок, розв’язок задач, геометрія, логіка) і необхідний мінімум знань з навколишнього світу (природа, час, мистецтво, спорт).

Усі заняття експрес-підготовки до школи проходять у цікавих пізнавальних формах: діти не втомлюються, підвищується мотивація до навчання.

Після проходження курсу експрес-підготовки в дитини підвищиться швидкість читання, поповниться словниковий запас, мовлення стане більш грамотним, поліпшиться рівень уваги, покращиться пам'ять, збільшиться швидкість розв'язання математичних операцій. Крім того, дитина отримає необхідний мінімум знань з навколишнього світу, навчиться працювати в зошиті (орієнтування в клітинах, письмо в клітинах і рядках), буде підготовлена до творчої діяльності (вміння працювати з ножицями, фарбами, пластиліном і ін.). А головне: заняття за нашою програмою дозволять дитині відчувати себе впевнено в школі.

1. Тривалість - 2 або 3 місяці.
2. Кількість занять на тиждень - 2 або 3.
3. Тривалість заняття - 60 хв.
4. Форми занять - групові, парні, індивідуальні.
5. Кількість дітей у групі - 4-6.
6. Офіси на Підстанції, Лівому березі та пр. І. Мазепи.
7. Усіма необхідними матеріалами забезпечуємо.
8. Супровід логопеда та дитячого психолога.
9. Педагоги вищої категорії.

Програма та навчальні матеріали розроблені методистом, який має величезний досвід у підготовці дітей до школи. А наші професійні педагоги успішно втілюють цю програму в життя й дарують дітям радість нових відкриттів.