м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

МОВНО-ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ

ENGLISH-DIALOG CLUB для малюків 6-10 РОКІВ

Пропонуємо абсолютно новий формат вивчення англійської мови в творчому середовищі. Новий проект, спрямований на об’єднання творчого розвитку діточок та вивчення англійської мови, знання якої є основною компетенцію майбутнього покоління. Розвиток творчих здібностей закладає основу майбутньої креативної особистості. Творчість сприяє розвитку індивідуальності, мотивує вивчення іноземної мови.

Мовно-творча майстерня ENGLISH-DIALOG CLUB це:

  • Новий формат вивчення англійської мови в творчому середовищі: кожне заняття включає творчі елементи, спрямовані на розвиток дрібної моторики зокрема та творчих здібностей в цілому.
  • Дитина з кожного уроку виносить не тільки нові англійські слова, скоромовки, віршики, але ще й подаруночок мамі, зроблений власноруч.
  • Навіть під час групових занять здійснюється індивідуальний підхід (адже в групі не більше 6 осіб, враховуються всі особливості та потреби кожного малюка).
  • Постійний супровід англійською мовою, розвиток мовленнєвих та творчих навичок, підтримка програми носіями мови.

Вчити англійську мову можна легко і творчо! Ви навіть не уявляєте, які прекрасні речі можливо створити, використовуючи звичайні побутові та природні матеріали, а скільки нових слів англійською можна вивчити у творчому процесі!

Дитина стає гнучкою до сприйняття нової інформації і легко запам’ятовує на слух нові слова. Ми пропонуємо вашій дитині стати маленьким чарівником на творчій майстерні ENGLISH-DIALOG CLUB.

На наших заняттях діти створюють свої перші шедеври, опановують нові техніки малювання, ліплення, аплікації, конструювання, а також отримують море задоволення від творчості.

Головним результатом кожного майстер-класу є робота, зроблена власноруч самою дитиною, яка підніме не тільки настрій матусі, а й свою власну самооцінку. Погодьтеся, у нашому світі це є дуже важливим!

МОВНО-ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ENGLISH-DIALOG CLUB це:

  • захоплюючі тематичні мовно-творчі заняття
  • більше 20 нових слів на різні теми (предмети навколо, тварини, птахи, квіти, одяг, подарунки мамі, людина) щоуроку
  • занурення у чарівний світ англійських казок, скоромовок та ігор

Формат мовно-творчої майстерні:

Заняття побудовано наступним чином:

  • 20-30 хвилин діти працюють ручками над тематичним завданням та засвоюють нову лексику, слухаючи викладача;
  • 10-15 хвилин гра;
  • 10-15 хвилин – оволодіння навичками читання (звуки, слова) та сприйняття на слух (казка, віршик, скоромовка, пісенька).