м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Навчання за кордоном

Після закінчення середньої школи дуже важливим моментом є вибір навчального закладу, в якому абітурієнту доведеться вчитися далі. В даний час чимала кількість випускників обирають закордонні вищі навчальні заклади. Європейська освіта відкриває чудові перспективи для побудови подальшої успішної кар'єри, як в Україні, так і в будь-якій країні світу.

Варіантів навчання за кордоном велику кількість. Розібратися в нюансах отримання освіти в різних країнах Європи самому досить складно. Краще звертатися за допомогою до професіоналів.

Партнером Центру розвитку «ДІАЛОГ» є Освітній центр «EUROSTART». Фахівці цього центру завжди готові відповісти на будь-які питання, що стосуються отримання освіти за кордоном, оформлення необхідних документів, організації проживання студентів на території інших держав та ін. Всі консультації проводяться безкоштовно у зручний для клієнтів час, в будь-який день тижня.

Основні напрямки роботи - навчання в Чехії, Словаччині, Польщі, Німеччини та Австрії.

Систематично на базі Освітнього центру «EUROSTART» проводяться презентації освітив Чехії, Словаччині, Польщі за участю викладачів зарубіжних університетів і студентів, що навчаються там. Дати їх проведення легко дізнатися, зайшовши на сайт.

Питання про вибір навчального закладу вирішується не за один день, зважуються все «за» і «проти», розглядаються різні варіанти, накопичується інформація. Щоб допомогти визначитися з вибором Освітній центр «EUROSTART» пропонує і хлопцям, і батькам ознайомчі поїздки по країнах Європи з відвідуванням вищих навчальних закладів, лабораторій та навчальних аудиторій, гуртожитків, бібліотек, студентських містечок. Під час їх відвідування організовуються зустрічі з викладачами ВНЗ і студентами з України, які відповідають на всі виникаючі питання по будь-яких питань навчання, дозвілля, побуту тощо. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути - так говорить прислів'я.

Поїздки організовуються протягом навчального року, зазвичай на осінніх або весняних канікулах. З Освітнім центром «EUROSTART» можна побачити святкову різдвяну Прагу. На зимових канікулах пропонуємо побувати в Чехії і познайомитися не тільки зі столицею країни, а й дізнатися про систему освіти і перспективами навчання тут. У період літніх канікул у хлопців і їх батьків є можливість ближче познайомитися з країною і мовою цієї країни, поїхавши в літні мовні табори, розташовані в Чехії і Польщі. Програма літніх мовних таборів крім розважальних заходів і екскурсій обов'язково включає презентацію ВНЗ країни. Вона вдало поєднує відпочинок, навчання мови і профорієнтацію.

Варто зауважити, що в багатьох країнах Євросоюзу освіту для українців безкоштовно, але за умови знання мови країни, обраної для навчання. Вивчати мову треба починати, навчаючись в школі. Для цього при Освітньому центрі «EUROSTART» проводяться курси іноземних мов: чеської, польської, словацької, німецької, французької. Протягом усього навчального року можна записуватися на курси різних рівнів - А1-В2.

Для повного занурення в мовне середовище рекомендуються курси, організовані при університетах безпосередньо в обраній країні навчання. Їх терміни від одного до трьох місяців. Можливі річні курси. Ще одним варіантом отримання вищої освіти в Європі є надходження в гімназії, школи і технікуми після 9-10 класу.

Освітній центр «EUROSTART» працює шість років з європейськими університетами, з середніми навчальними закладами, школами, коледж, технікумами. Накопичено величезний досвід, є реальні результати - це наші хлопці, які навчаються і які закінчили вищі навчальні заклади за кордоном, отримали європейські дипломи і вже успішно працюють за фахом в різних країнах.