м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Підготовка до ДПА (ІНТЕНСИВ КУРС) з Центром розвитку «ДІАЛОГ»

Центр розвитку «ДІАЛОГ» запрошує дев’ятикласників на тримісячні курси підготовки до ДПА. На курсах здійснюється глибока підготовка учнів з української мови та літератури, математики, біології, хімії, історії та інших предметів. Курси спрямовані на систематизацію шкільного курсу навчального предмету, який обрав учень, підготовку до участі в олімпіадах і, в першу чергу, на успішну здачу ДПА.

На курсах працюють досвідчені викладачі шкіл, гімназій, ліцеїв та інших навчальних закладів, які мають великий досвід роботи в підготовці школярів до екзаменів. В нашому Центрі розроблено власну методику підготовки до ДПА з можливістю навчання школярів в групі (4-6 учнів) або індивідуально. Крім того, для знайомства з викладацьким складом та методиками роботи потенційні учні можуть прийти на безкоштовне перше заняття (після попереднього запису), відвідавши яке ви зможете оцінити якість і професіоналізм кожного викладача.

Програма навчання в нашому Центрах враховує особливості складання ДПА. Підготовчі курси проводяться в кабінетах, обладнаних сучасною апаратурою, оснащених аудіо- і відеоматеріалами, програма викладається за методичними розробками, що допомагає учням легше засвоювати знання. Підготовка до ДПА включає велику кількість практичних занять, спрямованих на закріплення матеріалу, і регулярні самостійні роботи, що виявляють досягнення кожного з учнів.

Особливості курсу:

• цікава форма подачі матеріалу
• мотивація учнів до отримання нових знань і закріплення пройденого матеріалу
• розвиток логічного мислення, здатності самостійно вибирати напрямки вирішення складних завдань
• опрацювання всіх типів завдань, які пропонуються в рамках ДПА
• забезпечення методичною літературою з предметів, що вивчаються.

Заняття проводяться по кожному предмету один раз на тиждень у зручний для учнів час в будні чи вихідні дні. Курс розрахований на 15 занять по 90 хвилин.

Будьте впевнені, наша підготовка до іспитів в 9 класі - дієва і різноманітна! Телефонуйте нам, і ми підберемо зручний графік занять, організуємо захоплюючі заняття з обраних предметів.