м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Підготовка до ДПА

ДПА (або ДПА) - це державна підсумкова атестація, яка проводиться у всіх загальноосвітніх закладах України. Залежно від класу, ДПА проводиться в різній формі і з різних предметів.

Державна підсумкова атестація в 9 класі, або скорочено ДПА (по укр. - ДПА), є першою серйозною перевіркою знань випускників і, одночасно, підготовкою до здачі ЗНО - зовнішнього незалежного оцінювання. Фактично ДПА будується за тією ж моделлю і являє собою як би «генеральну репетицію» перед здачею ЗНО. У той же час, це не просто репетиція. Не можна недооцінювати важливість підготовки до здачі ДПА в 9 класі - особливо з математики та української мови, адже результати іспитів серйозно впливають на подальше рішення випускника: де і як вчитися далі? Іноді підготовка до здачі ДПА стає серйозним каменем спотикання для школяра і батьків. Якщо у дитини прогалини в знаннях або він не засвоює матеріал - підготовка до ДПА неминуча.

Ні для кого не секрет: чим раніше почнеш готуватися, тим легше буде здавати іспит, але з чого почати підготовку до ДПА?

Державна підсумкова атестація (ДПА) проходить за шкільною програмою, а значить, для підготовки вам буде потрібно безліч завдань на кожну з представлених тем, а також шкільні підручники, для того щоб усунути що почався пробіл у знаннях по конкретній темі. Дуже важливо визначитися з предметами, які ви будете здавати в якості предметів за вибором. Це потрібно як для надходження до установ середньої або початкового профільної освіти, так і для подальшого навчання в школі, після закінчення якої ви будете здавати ЗНО (ЗНО).

Центр розвитку «ДІАЛОГ» запрошує учнів 9 та 11 класів на підготовку до ДПА.

Центр розвитку «ДІАЛОГ» пропонує індивідуальні, парні та групові (4-6 чоловік) заняття з підготовки до державної підсумкової атестації для учнів 9 та 11 класів. Заняття проводяться з усіх шкільних предметів, за якими учень планує здавати ДПА (ДПА).

Переваги підготовки до ДПА в Центрі розвитку «ДІАЛОГ»:
• безкоштовне вступне тестування перед початком занять; це дозволить викладачеві скласти персональну програму навчання, відповідно до рівня знань учня;
• індивідуальна програма навчання;
• ефективні освітні методики;
• персональний графік навчання: кількість занять на тиждень залежить від вихідного рівня учня;
• цікава форма піднесення матеріалу;
• мотивація учнів до отримання нових знань і закріплення пройденого матеріалу;
• розвиток логічного мислення, здатності самостійно вибирати напрямки вирішення складних завдань;
• опрацювання всіх типів завдань, які пропонуються в рамках ДПА;
• систематизація наявних знань;
• регулярний моніторинг по тестах ДПА;
• аналіз допущених помилок і усунення їх причин;
• щомісячні звіти для батьків про успішність учня;
• зручний графік відвідування занять (працюємо з 9.00 до 21.00 без вихідних і перерв) в комфортних офісах на правому та лівому берегах;
• отримання максимально можливих балів на ДПА.

Наш Центр займається підготовкою до ДПА за спеціально розробленими програмами навчання, в рамках яких учні повторюють отримані в школі знання, заповнюють прогалини, пробують свої сили на попередніх тестуваннях. Педагоги Центру вміють знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, мотивувати його на отримання знань і досягнення відмінних результатів. Курси підготовки до ДПА проводяться із обов'язкових та предметів на вибір. Обов'язкові - математика і українська мова. Серед додаткових - історія, біологія, географія, фізика, іноземні мови та інші предмети, що вивчаються в школі. Програма навчання в нашому Центрі враховує особливості здачі ДПА. Підготовчі курси проводяться в кабінетах, обладнаних сучасною апаратурою, оснащених аудіо- і відеоматеріалами, програма викладається по методичним розробкам, що допомагає учням легше засвоювати знання. Підготовка до ДПА включає велику кількість практичних занять, спрямованих на закріплення матеріалу, і регулярні самостійні роботи, що виявляють досягнення кожного з хлопців.