м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Вибір професії - чи не найперший серйозний вибір в житті підлітка. Безліч питань постає і перед дитиною, і перед її батьками:

• Як зрозуміти, чого я хочу?
• Як зробити вибір, про який не доведеться шкодувати згодом?
• Як з’ясувати, в якій сфері я зможу бути успішним?
• Як заздалегідь зрозуміти, чи зможу я здійснити те, про що мрію?
• Що робити, якщо у мене немає особливих талантів, і я не розумію, ким хочу стати?
• Як вибрати професію, яка не набридне?
• Як взагалі потрібно робити СВІЙ вибір? Кого слухати? На що спиратися?
• Як з'єднати улюблене заняття з професійною діяльністю?

Якщо у дитини з’явилися такі питання, а батьки не можуть допомогти їм знайти відповідь – то тоді вам до Центру розвитку «ДІАЛОГ»! З 15 грудня по 15 січня у Центрі проходить щорічна акція на комп’ютерну профорієнтацію. Запрошуємо всіх випускників, старшокласників їх батьків, абітурієнтів на профорієнтаційне діагностування та консультування за допомогою комп’ютерної програми «Профорієнтатор -UA», яка призначена для підлітків 13-18 років.

За час профорієнтаційної роботи з 2010 року ми проконсультували майже 3000 дітей.

Індивідуальне профорієнтаційне тестування, що дозволяє виявити основні інтереси, здібності і риси характеру, і уявити приблизний список актуальних професій триває приблизно півтори-дві години, а після цього відбувається індивідуальна консультація (дитина, її батьки, профорієнтатор), в результаті якої будуть проаналізовані результати комп’ютерної діагностики, діти познайомляться з формулою вибору професії «Хочу-Можу-Треба», навчаться робити свій вибір на підставі цінностей і цілей, складуть свій особистий план досягнення наміченої конкретної мети. І, як результат, батьки та діти отримають відповідь на питання щодо майбутньої професії дитини. Консультація профорієнтатора триває півтори-дві години. Тестування та консультування можливе і онлайн.

Увага: з 15 грудня до 15 січня комп’ютерне профорієнтаційне тестування відбувається зі знижкою 200 грн.