м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Курси турецької мови в Центрі розвитку «ДІАЛОГ»

На сьогоднішній день добре знання турецької мови стане в нагоді багатьом українцям, і тим, хто хоче відпочивати в цій гостинній східній країні, і тим, хто пов'язаний з Туреччиною по роботі або бізнесу. У Центрі розвитку «ДІАЛОГ» працюють досвідчені, професійні репетитори турецької мови, які допоможуть вам швидко і без особливих зусиль освоїти мову в тому обсязі, в якому він необхідний для ваших цілей, включаючи вивчення турецької досконало. Турецький язик не настільки складна у вивченні, як багато хто думає. Головне, зрозуміти, що турецька мова підпорядкований ряду певних строгих правил, які необхідно не просто розуміти і пам'ятати, а й застосовувати. Вивчення турецької мови з одним з наших викладачів дозволить кожному вивчити мову досконало. Щоб подорожувати по Туреччині, в принципі, досить знати англійську, але, якщо ви зібралися працювати в цій країні або жити тривалий період часу, рекомендуємо вивчити турецьку мову.

Турецька мова належить до тюркської сім'ї мов, яка об'єднує азербайджанську, башкирську, гагаузьку, казахську, Карачаєво-балкарську, киргизьку, татарську, тувинську, туркменську, узбецьку, чуваську, якутську та ін. мови. Вона є офіційною в Туреччині. А так як ця держава має міцні ділові відносини з Україною, то курси турецької мови можуть стати відмінним рішенням для багатьох громадян.

Західні тюркські народи, починаючи з X ст., разом з поширенням ісламу аж до XX ст., тобто протягом тисячі років, використовували арабське письмо. Сучасна турецька мова (починаючи з 1928 р) має латинський алфавіт. Турецька мова була "очищена" від арабо-перських елементів, які були замінені на слова, запозичені з європейських мов, древніх тюркських пам'яток і анатолійських діалектів. Таким чином сучасна турецька мова являє собою сплав екзотики старовини і сучасності, що і надає їй неповторний смак.

Що рухає людьми в вивченні іноземної мови? Звичайно, ж мрія, - в цьому переконані слухачі наших курсів турецької мови. Кожен зі студентів, яким від 7-ми до 70-ти, мріє про своє. Про подорожі, цікаву роботу і просто спілкування з людьми на одній зрозумілій їм мові.

Щоб ви відчували себе впевнено за кордоном, на уроках ми приділяємо увагу всім видам мовної діяльності: слухаємо турецьку мову, говоримо по-турецьки, читаємо, тренуємося в письмі.

На заняттях в нашій школі, з огляду на те, що слухачам курсів необхідно освоїти мову в короткі терміни, дана методика адаптована до українських слухачів. Тому матеріал на заняттях пояснюється доступно і просто, інформація структурована, до кожного уроку є словник необхідних слів, а після кожного проміжного рівня проводиться іспит на перевірку умінь і навичок.

Навчання турецької мови на наших курсах не тільки пізнавальне, а й цікаве. Протягом навчального року як в навчальні години, так і у позанавчальний час організовуються тематичні вечори, свята та ін. за участю носіїв мови, які живуть або приїжджають на недовгий час в Дніпро.

Форми і види занять з вивчення турецької мови в Центрі розвитку «ДІАЛОГ»:
• Курси турецької мови в форматі групових занять (4-8 чоловік).
• Парні заняття.
• Індивідуальні заняття.
• Розмовні клуби з носіями турецької мови.
• Ділова турецька для бізнесу.
• Заняття.
• Уроки турецької мови для дітей.
• Група вихідного дня - програма розрахована на людей, які в силу своєї зайнятості не можуть відвідувати регулярні заняття протягом робочого тижня.

Спільні уроки російськомовного викладача і носія турецької мови. Це нова форма роботи в нашому Центрі, але вона дуже ефективна! Носій на уроках турецької. Наші курси націлені в першу чергу на розвиток розмовних навичок, тому вже на початкових рівнях ми запрошуємо на заняття носія мови. Він виконує функції другого викладача і бере активну участь в обговоренні теми уроку. Це дозволяє закріпити отримані знання, поліпшити розмовні навички, зняти мовний бар'єр і набути безцінного досвіду спілкування!

Російськомовний викладач. Маючи досвід проживання в Туреччині, викладач може в максимально доступній формі пояснити особливості усного та писемного мовлення, навчити грамотно викладати думки і розуміти турецьку мову на слух. Ми використовуємо цей формат навчання, оскільки він дозволяє досягти максимального результату в мінімальні терміни.

У нашому Центрі ми проводимо заняття як для початківців вивчення турецької мови, так і для тих, хто бажає вдосконалити свою граматику і навички розмовної мови.

Чому варто вивчати турецьку мову в нашому центрі?
• З вами будуть працювати досвідчені викладачі.
• У вас буде можливість спілкуватися з носіями мови.
• Максимум розмовної практики.
• Доступні і прості пояснення складних правил.
• Робимо навчання комфортним, цікавим і захоплюючим.
• Вчимо "з нуля" і до продвинутого рівня.
• Групи від 4-х чоловік - формуються за рівнями володіння турецьким.
• Гнучкий графік для занять індивідуально і в закритій міні-групі.
• У нас працюють талановиті фахівці, які є випускниками провідних ВНЗ країни та мають досвід проживання та стажування в Туреччині.
• Зручне розташування офісів в різних районах Дніпра.

Що дають слухачам курси турецької мови в Центрі розвитку «ДІАЛОГ»? Після такого навчання ви зможете знайти престижну роботу або зайнятися перекладом текстів на професійному рівні. Знання турецького - це можливість відпочивати на найвідомішому світовому курорті без проблем, пов'язаних з мовним бар'єром. Крім того, на турецькому є безліч популярних художніх творів. Тепер ви зможете читати їх на мові оригіналу.

Після наших курсів можна продовжити навчання і стати сходознавцем або кваліфікованим перекладачем. А завдяки сертифікату, який видається кожному, хто закінчив заняття, є можливість створити відмінне портфоліо, яке обов'язково стане в нагоді при пошуку роботи.

Турецька мова має в своєму складі стародавні слова, численні запозичення і нові, сучасні обертів. Осягнення такої науки підвищує рівень пам'яті і ерудиції. Деякі навчаються користуються нашими послугами для розширення свого кругозору.

На курсах турецької мови в нашому Центрі ви опануєте:
• правильної усним мовленням;
• грамотної письмовою мовою, ви зможете з легкістю правильно писати слова і складати пропозиції, дізнаєтеся турецька алфавіт;
• основами турецького етикету;
• навчитеся спілкуватися на найбільш популярні теми і коректно викладати свої думки;
• можете розуміти турецьку мову на слух;
• отримаєте повний комплекс основної інформації про особливості місцевої культури;
• ви зможете застосовувати знання на практиці;
• завдяки моделюванню реальних розмовних ситуацій Ви закріпіть отриманий матеріал.

Заняття ведуться з використанням підручників турецької мови і власних методичних розробок наших викладачів, які відрізняються зручністю в подачі граматичних правил і зрозумілою викладі їх застосування, використанням тільки актуальною і сучасної лексики живого турецької мови, а також комплексним підходом в подачі матеріалу. Зручний графік навчання підійде всім!

Формати занять:
2 рази в тиждень по 2 години;
2 рази в тиждень по півтори години;
3 рази на тиждень по 2 години;
1 раз в тиждень по 4 години.

Центр працює цілий рік, в тому числі в літні місяці. Ми працюємо за принципом відкритої групи: ви можете записатися в діючу групу. Якщо ви вивчали турецьку мову раніше, ви можете приєднатися до однієї з діючих у нас груп. Щоб зрозуміти, яка група підходить вам за рівнем, вам необхідно написати тест або пройти співбесіду з педагогом.

Групи з турецької мови формуються по мірі надходження заявок. Розклад складається з урахуванням побажань студентів. При необхідності ми можемо підібрати вам другої людини для занять в парі. Уроки турецької мови в нашому Центрі проходять в комфортній, невимушеній обстановці, в спеціально обладнаних класах. Також є можливість проведення уроків по скайпу. Ми гарантуємо ефективний результат всім бажаючим!

Ми впевнені в професіоналізмі наших викладачів: якщо ви пройшли курс і у вас залишилися питання, можна повторити рівень безкоштовно! Вивчаючи турецьку мову в Центрі розвитку «ДІАЛОГ», Ви зрозумієте, що таке якісне європейське навчання! У нас Ви платите не за нудні лекції, а за задоволення - задоволення вільного спілкування турецькою мовою!