м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Новини

Експрес-підготовка до ЗНО у Центрі розвитку «ДІАЛОГ»

ЗНО — літери, від яких лихоманить випускників щороку. До першого іспиту залишається менше близько 3 місяців, тому можна включати зворотний відлік та братися за спринт-повторення. Як організувати себе найефективніше, що робити перед самим тестом і чому хвилювання — найлютіший ворог абітурієнта? Що можна зробити за останні 3 місяці до іспиту? Як скласти ЗНО на максимум?


Детальніше...

Курси підготовки до ЗНО

Центр розвитку «ДІАЛОГ» запрошує випускників шкіл, студентів коледжів та технікумів на 6-тимісячні курси підгтовки до ЗНО з усіх предметів.


Детальніше...

Курси підготовки до ДПА

Центр розвитку «ДІАЛОГ» запрошує учнів 9 класу на 9-ти місячні курси підготовки до ДПА з вчителями-експертами. Предмети можна обирати. Період навчання – вересень-травень.

Після закінчення навчання слухачам, які успішно засвоїли програму, видається Сертифікат про закінчення курсів.


Детальніше...

Підготовка до ЗНО для учнів 10 класів

За 13 років роботи з абітурієнтами у форматі підготовки до ЗНО викладачі Центру розвитку «ДІАЛОГ» впевнилися, що для успішного складання ЗНО бажано готуватися до цього складного іспиту завчасно.

З цією метою Центр постійно проводить роз’яснювальну роботу з учнями 10 класів та їх батьками, акцентуючи увагу на тому, що найбільш ефективною є підготовка до ЗНО у режимі дворічних курсів, починаючи з 10 класу.


Детальніше...

Безкоштовна консультація логопеда-дефектолога

Унікальні пропозиції для батьків, які хочуть, щоб їхні діти говорили чітко і правильно!

Центр розвитку «ДІАЛОГ» надає вам можливість з 15 травня по 1 червня записатися на пільгову акцію «Безкоштовна консультація логопеда». Якщо ви хочете переконатися, що з вимовою вашої дитини все гаразд, або вас турбує, чи правильно вона говорить, то експрес-діагностика мовленєвого розвитку дозволить визначити: потрібна дитині логопедична допомога чи ні.


Детальніше...

Профорієнтація для дорослих 18-65 років в Центрі розвитку «ДІАЛОГ» онлайн або офлайн.

Центр розвитку «ДІАЛОГ» пропонує всім бажаючим пройти комп’ютерне тестування з профорієнтації для дорослих віком 18-65 років

Комп’ютерне тестування – 1,5 години. Консультація профорієнтолога – 1, 5 години. На консультації ви зможете отримати відповіді на питання:


Детальніше...

Зі святом 8 березня, дорогі матусі!

У це чудове жіноче свято хочеться побажати тільки позитивних емоцій, безмежного щастя і міцного здоров'я.

Нехай негаразди обходять стороною, а кожен день буде приводом для нової радості!


Детальніше...

Експрес-курс підготовки до ЗНО.

Залишилося всього кілька місяців до ЗНО? Не хвилюйтесь!

Навіть за такий короткий термін у вас є можливість значно покращити свої знання з предметів ЗНО!

Найшвидший і найкращий спосіб підготуватися до ЗНО – експрес-курси підготовки в Центрі розвитку «ДІАЛОГ».


Детальніше...

Зимова знижка на профорієнтацію!

Увага, акція! З 15 грудня по 15 січня комп’ютерна профорієнтація за ціною 1000 грн.

Правильний вибір професії - запорука успішного життя. Усвідомлений вибір професії впливає на подальше життя, визначає успішність самореалізації, соціалізації, кар'єрного і професійного зростання. Дуже часто вибір майбутньої професії залежить від бажання батьків, життєвої позиції друзів, всупереч власним бажанням і здібностям дитини. Це призводить до того, що людина закінчує навчання у ВНЗ, а реалізуватися як фахівець не може!


Детальніше...

Здрастуй, дорогий читачу!

Ось і настав новий навчальний рік, якого чекали й діти, і дорослі. Хто з побоюванням, хто з радістю! Усі ми: учні та вчителі - унікальні, щасливі люди! У нас у році два нових роки! Нехай у цьому навчальному році буде багато цікавих відкриттів, багато нових знань і багато посмішок! Наш чудовий настрій - запорука успіху в будь-якому починанні.

У кінці минулого навчального року, всі ми зіткнулися з проблемою коронавіруса й карантину. А сьогодні є велика невизначеність із тим, як буде далі. Не зважаючи на будь-які варіанти, ми готові до різних ситуацій, оскільки пропонуємо безліч форм і методів навчання.


Детальніше...

Випускне тестування.

У Центрі розвитку «ДІАЛОГ», який є спеціалізованим центром з підготовки до ЗНО, працюють найвідповідальніші і професійні репетитори. І це зрозуміло: взяти на себе відповідальність за студентське майбутнє дітей дуже складно, і не кожен репетитор або центр зважиться на це. Небагато шкільних вчителів готують дітей до ЗНО. Та й приватних репетиторів, що спеціалізуються на підготовці до ЗНО, дуже мало. А вчителі нашого Центру сміливо беруться за цю складну справу, і справа тут не тільки в їх професіоналізмі, але і в роками виробленій і випробуваній системі підготовки випускників до ЗНО.


Детальніше...

Участь Центру розвитку "ДІАЛОГ" в Дні кар'єри.

Центр розвитку «ДІАЛОГ» працює з дітьми різного віку, але найбільше до нас приходить старшокласників. Це зрозуміло - і самих дітей, і їх батьків дуже хвилює складне випробування - здача зовнішнього незалежного оцінювання. Від кількості набраних балів залежить, чи зможе абітурієнт вступити до вищого навчального закладу. Важливо й те, який ВНЗ стане для нього Alma mater.


Детальніше...

ЗНО. Про що важливо пам'ятати напередодні екзамену

Весна зачаровує мальовничими барвами білосніжного квіту абрикос , вишень, полум’яними вогниками тюльпанів, вабить пахощами, манить життєрадісними пташиними голосами… Поруч – краса , свято природи. А в мене… Десять справ, невідкладних і важливих, калейдоскопом вальсують у голові. І серед них – ЗНО. А безжальний календар щоденно чеканить нові числа! І ось !!! До ЗНО залишається місяць!!!


Детальніше...

Особливості зовнішнього незалежного оцінювання 2019 р.з історії України

Одним із завдань історичної освіти, визначених у Державному стандарті базової і повної середньої освіти, є отримання і засвоєння знань про найважливіші події, явища й тенденції в історії України, формування у школярів цілісного розуміння історії в контексті історичного процесу. Особливу увагу в процесі вивчення історії України слід звернути на розвиток таких умінь, як виявлення причинно-наслідкових зв'язків історичних подій, явищ і процесів, встановлення хронологічної послідовності історичних подій, визначення історичних понять і термінів.


Детальніше...

Українська мова та література як предмет зовнішнього незалежного оцінювання

Дорогий друже! Ти зараз на порозі серйозної підготовки до ЗНО. Вітаю! Але перш за все ти повинен усвідомити, що українська мова - не тільки навчальний предмет, а перш за все, це мова могутньої держави, на території якої ти живеш, мова великого народу, частиною якого є сам. Досконало володіти мовою, знати літературу - це велика честь і радість для будь-якої освіченої культурної людини. Щоб якісно скласти іспит, мало завчити правила, треба їх зрозуміти, навчитися використовувати їх на практиці, багато читати, а також любити те, чому приділяєш увагу й час.


Детальніше...

Аналіз завдань сертифікаційної роботи з української мови та літератури на зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 р.

Важным компонентом разработки сертификационных работ ВНО по украинскому языку и литературе было создание невербальных компонентов заданий (визуальных элементов) - 3 фотографии и 6 рисунков. В частности, в работе 2018 г. (основная сессия) использовано 2 рисунка (к заданиям по языку и литературе) и 1 фотографию (к заданиям к тексту по языку).


Детальніше...

Зміст завдань сертифікаційної роботи з математики на зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року

Для успішного виконання сертифікаційної роботи з математики потрібно знати її структурну побудову, кількість і типи завдань. Робота складається з декількох типів завдань. Спочатку йдуть завдання з вибором однієї відповіді з п'яти зазначених. Це NN 1 - 20. За кожну правильну відповідь учасник ЗНО отримує по 1 балу. Учні в школі вже зустрічалися з такими тестами в дев'ятому класі, але для успішного написання ЗНО в 11 класі необхідно системне вдосконалення отриманих навичок шляхом виконання тестових завдань. У цьому плані дуже ефективним може бути опрацювання матеріалів для ДПА минулих років.


Детальніше...

Як підготуватися до ЗНО з української мови та літератури?

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури - це головний і обов'язковий предмет, який виноситься на підсумковий контроль. Здавалося б, українська мова - не найскладніший, і учням неважко впоратися з ним, однак, щоб отримати високий бал, необхідно знати й розуміти правила орфографії та пунктуації, володіти багатим словниковим запасом, а також читати відповідну літературу.


Детальніше...

Рекомендації з підготовки до ЗНО з географії

Географія - унікальна природна наука й навчальний предмет, що дозволяє навчити учнів використовувати зв'язок громадських і природних явищ і процесів, які відбуваються в географічному середовищі. Географія - це навчальний предмет, який тісно пов'язаний з життям і сучасністю. Тому зміст тестів з географії охоплює з одного боку базове ядро, а з іншого боку - найактуальніші процеси та явища сучасного життя: демографічні, етнічні, екологічні, соціально - культурні й економічні.


Детальніше...

Коли і як готуватися до ЗНО?

Для сучасних підлітків зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) є важливим етапом у їхньому подальшому житті. Від його результатів безпосередньо залежить запрошення навчатися в певному навчальному закладі і здобуття обраної спеціальності. Але, на жаль, деякі батьки переважно виховані на «витягуванні» екзаменаційних білетів і 15-хвилинних вишколах) несерйозно ставляться до «одночасного масового проставлення хрестиків», чим і «розхолоджують та інфікують» своїх дітей. Завтрашньому випускнику здається елементарним виконати вимоги ЗНО, він твердо впевнений у своїх знаннях, їх унікальності та стійкості. Але варто тільки подивитися минулорічні завдання, і така впевненість розвіюється, як ранковий туман.


Детальніше...

Як готуватися до ЗНО з фізики?

«У школі з фізики непогані оцінки. Ходимо на курси. Що ще потрібно? Адже фізика - не література, де треба прочитати 100 книг, перш ніж написати твір. Тут все просто: підставиш числа у формулу - отримаєш свої бали». Так зазвичай міркують недалекоглядні батьки й учні. «Для галочки» відвідують підготовчі курси при вузі. За місяць до іспиту звертаються до репетитора: «Підтягніть нас до ЗНО і покажіть, як вирішувати типові завдання». І раптом - грім серед ясного неба - низькі бали ЗНО з фізики. Чому? Хто винен? Може, репетитор? Виявляється, що шкільна хороша оцінка з фізики не завжди є гарантом високої оцінки ЗНО!


Детальніше...

Підготовка до державної підсумкової атестації:
поради дев'ятикласникам і їх батькам

Про ГИА пишут реже, чем про ВНО. С одной стороны, это логично: итоги внешнего независимого оценивания решают судьбы выпускников, определяют их будущее на ближайшие несколько лет, а то и на всю жизнь. Но и государственная итоговая аттестация девятиклассников может стать первой ступенькой к хорошему вузу и доходной профессии. Баллы за ГИА могут стать ключом к профильным классам для целеустремленных школьников. Хорошо сдашь ГИА – легче будет на ВНО. Это понимают и ребята, и их родители. Поэтому мы приготовили несколько рекомендаций, как хорошо подготовиться к ГИА. Адресуем их в первую очередь родителям.


Детальніше...

Вчимося читати легко

Читання - складний процес, але цікавий. Навчитися читати не так просто, як здається на перший погляд! Тому що навчання читанню - дуже специфічний і суто індивідуальний процес! Знання алфавіту, злиття звуків у склади, а складів у слова - це тільки початок копіткої роботи. Знати алфавіт і складати букви в склади, а склади в слова - це ще далеко не все. Багато так і залишаються на рівні складання слів, не навчившись бачити сенс прочитаного. Якби дитина повинна була мати тільки один навик, то таким навиком, без сумніву, мало б стати вміння читати. Цей навик лежить в основі всіх занять, із якими людина стикається протягом усього життя.


Детальніше...

Профорієнтація - не вирок, профорієнтація - це шлях до самого себе,
який ви пройдете разом із психологом

Кожна профорієнтація - по-своєму унікальний випадок. Не буває двох однакових профорієнтацій. Підлітка, дорослого або батьків підлітка призводить на профорієнтацію якесь дуже важливе внутрішнє питання, на яке гостро назріла необхідність знайти відповідь. Як правило, це такі питання: хто я? який я? для чого я живу? що я можу дати цьому світу? що світ може дати мені? що я реально вмію робити? що я реально знаю?

Під час кожної профорієнтації у підлітка або дорослого є можливість пройти шлях і знайти дорогу, у першу чергу, для самого собе, адже профорієнтація невіддільна від особистості людини. Скільки б не було профорієнтацій - кожна з них - особливий випадок, адже ми маємо справу з унікальною особистістю та вродженим темпераментом, що сформував певним чином характер, звички, інтереси, а також рівень розвитку інтелекту. Усі ці характеристики і впливають на те, в якій професії людина може себе найповніше реалізувати.


Детальніше...

Математика як предмет ЗНО (ЗНО)

У більшості старшокласників уже до початку 10 класу з'являється зразкове бачення напрямку подальшої діяльності, а в декого - точне уявлення про те, чим би вони хотіли займатися в житті. З цих уявлень складається ланцюжок: діяльність - ВНЗ - предмети, які необхідно скласти на ЗНО - вибір курсів з підготовки до ЗНО.

Українська мова та література є обов'язковими для всіх. Решту предметів - на вибір. Більше 60% усіх абітурієнтів в якості одного з предметів вибирають математику.


Детальніше...

Як правильно готуватися до ЗНО з біології

При підготовці до ЗНО або іспитів з біології є теми, вивчення яких викликає труднощі. Це можуть бути теми, що містять великий обсяг матеріалу, значну кількість прикладів, які потрібно запам'ятати. І звичайне «механічне» запам'ятовування не завжди допомагає (спрацьовує). У таких випадках для опрацювання інформації можна використовувати нестандартний, креативний підхід.

До таких проблемних тем можна віднести вивчення Царства Рослин. При розгляді розділів «Людина» або «Тварини» виникає більш високий інтерес, ніж при вивченні «Рослин» і відповідно більш високий рівень запам'ятовування. З чим же це пов'язано?


Детальніше...

Синдром 11-класника

Буває, що учень, успішний у школі з початкових класів, в 11 класі раптом втрачає позиції з усіх предметів. А попереду ЗНО, вступ до ВНЗ, та й взагалі - початок дорослого життя.

Випускний клас - серйозне випробування для всієї родини. Підліток, потрапляючи в центр уваги, не завжди до цього готовий. Його стомлює незліченна безліч «треба», які сипляться на нього, як сніг. Усі вирішили, що він уже дорослий, і на ньому тепер лежить велика відповідальність. Підлітку здається, що він чимось всім зобов’язаний. Погодьтеся, це дратує. У такий момент дитина відчуває себе самотньою, покинутою. У неї опускаються руки. Батьки не можуть зрозуміти, що відбувається. Їм здається, що про ЗНО і вступу до ВНЗ думають тільки вони. Назріває конфлікт ...


Детальніше...

Готуємося до ЗНО

У житті будь-якого школяра настає переломний момент, коли несерйозні думки про прощання зі школою змінюються серйозними випробуваннями зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Як напружити всі розумові та інтелектуальні можливості, щоб гідно пройти екзаменаційні випробування й отримати високий бал? Про це розповімо вам ми - дружній колектив Центру розвитку «ДІАЛОГ».

Ми дуже багато знаємо про ЗНО, адже з 2007 р. (першого року проведення ЗНО в Україні) працюємо в системі підготовки абітурієнтів до цього складного іспиту. Скажемо відразу: не таке страшне ЗНО, як його малюють. І взагалі, життя після ЗНО теж існує, тому немає сенсу аж надто переживати з цього приводу. Ви перші, і не ви останні, хто складає ЗНО. Але й розслаблятися теж не варто!


Детальніше...