м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Акції

П’ятий предмет безкоштовно

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року №945 урегулювано проведення ЗНО, і відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тестування щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Саме для тих абітурієнтів, хто планує складати максимальну кількість предметів у форматі ЗНО, ми передбачили суттєві пільги щодо оплати абонементів. Таким активним, цілеспрямованим і серйозним у ставленні до навчання учням ми надаємо можливість вивчати п’ятий предмет безкоштовно!


Подробнее...

«Дружна сім'я»

Наш Центр - це велика дружна сім'я!

Ми дуже раді, коли наш колектив поповнюється. А якщо в наш Центр приходять учні з однієї сім'ї, ми раді подвійно! Тому ми заохочуємо батьків, які довіряють нам своїх дітей.
При оплаті абонементів на двох учнів з однієї сім'ї обидва отримують знижку 10%, при оплаті абонементів на трьох дітей - 15%, на чотирьох - 20% на весь період навчання.


Подробнее...

Четвертий предмет зі знижкою 50%

Багато учнів навчаються у нас на курсах не з одного предмета, а з двох-трьох. А нерідко їм потрібні уроки і з четвертого предмета. Для таких активних, цілеспрямованих і серйозних у ставленні до навчання учнів ми передбачили суттєві пільги щодо оплати абонементів.


Подробнее...

Знижки за відмінні знання

Отримай відмінну оцінку і приходь за знижкою!

У Центрі розвитку «ДІАЛОГ» головним пріоритетом завжди було й залишається заохочення успішних і старанних учнів. Крім того, ми постійно відстежуємо успішність наших учнів і стимулюємо їх прагнення до знань. Ми розуміємо, яку відповідальність беремо на себе, готуючи випускників до найскладнішого іспиту в їх шкільному житті - зовнішнього незалежного оцінювання.


Подробнее...

Подарунковий сертифікат Центру розвитку «ДІАЛОГ»
на комп'ютерну профорієнтацію

Крім подарункових сертифікатів на навчання, у нашому Центрі ви можете також придбати і подарувати своїм друзям подарункові сертифікати на комп'ютерне профорієнтаційне тестування. У Центрі для вас з'явилася чудова можливість - робити подарунок своїй близькій людині подарунок - сертифікат на відвідування профконсультації.


Подробнее...

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат від Центру розвитку «ДІАЛОГ» - це подарунок, який буде приємним і корисним для кожного учня будь то старшокласник або школяр середніх чи молодших класів. Особливо він буде корисний для випускників нинішнього навчального року та минулих років, які в цьому році збираються вступати у вищі навчальні заклади. Для цього, як відомо, потрібно мати сертифікати ЗНО. До такого складного іспиту потрібно обов'язково готуватися. Це знають усі абітурієнти. Ось саме для ваших друзів, хто мріє про вищу освіту, наш подарунковий сертифікат буде дійсно потрібним подарунком.


Подробнее...

Знижки за друзів

Запроси друзів та отримай знижку на навчання в групі!

Навчання буде подвійно ефективніше, якщо вчитися разом з другом. Як то кажуть: "По-справжньому починаєш розуміти тему лише тоді, коли можеш її пояснити іншому".

Нам дійсно важливо, щоб учень відчував себе комфортно й затишно, в колі своїх друзів і однодумців. Тому ми заохочуємо тих, хто запрошує на заняття своїх друзів у Центр розвитку "ДІАЛОГ".


Подробнее...

Літні знижки на оплату абонемента

Кожен учень нашого Центру отримує знижку на жовтень, сплативши абонемент на вересень заздалегідь: до 1 серпня - 20%, до 15 серпня - 10%.

Дорогі школярі, наші нинішні й майбутні учні, особливо ті, хто точно знає, що буде готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання в нашому центрі! Якщо ви вже визначилися з предметами, які будете складати в форматі ЗНО, і з формою занять, то звертаємо вашу увагу на можливість заощадити, яку Центр розвитку "Діалог" надає вже зараз.


Подробнее...