м. Дніпро, вул. Високовольтна, 10, офіс 16,
тел. +380 (50) 362-02-12.

м. Дніпро, вул. Тверська, 7, офіс 114,
тел. +380 (63) 709-73-10.

м. Дніпро, вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41,
тел. +380 (67) 535-13-30.

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання

Центр розвитку «ДІАЛОГ» - це спеціалізований центр підготовки до зовнішньої незалежної оцінки (ЗНО). Мипроводим підготовку до ЗНО з усіх предметів, затверджених Міністерством освіти та науки України. Для вашої зручності діють наступні форми навчання: групова, парна, індивідуальна.

Дорогі випускники шкіл, технікумів, коледжів та училищ, а також учні 10-х класів та випускники минулих років! Якщо ви хочете збільшити свої шанси на успішне зарахування до престижного ВНЗ або бажаєте підвищити свій рівень знань по обраним предметам, а також отримати практичні навички проходження тестових завдань ЗНО - Центр розвитку «ДІАЛОГ» готовий вам допомогти. Всі наші учні минулих років стали успішними студентами престижних українських ВНЗів. Про досягнення наших випускників Ви можете дізнатись, відвідавши наші офіси та спілкуючись з нашими адміністраторами.

У нашому центрі ви пройдете навчання з використанням новітніх методик на базі програм Міністерства освіти і науки України, що дозволить в короткий час заповнити пробіли в знаннях, повторити матеріал, вдосконалити та отримати практичні навички у правильному вирішенні тестових завдань.

З радістю повідомляємо, що в Центрі розвитку «ДІАЛОГ» всі бажаючі можуть пройти абсолютно безкоштовне тестування з метою визначення рівня знань по обраним предметам ЗНО. Для цього вам потрібно просто зателефонувати нам і зареєструватися на зручний для вас час. Працюєм без вихідних!

Всі співробітники нашого Центру будуть раді Вам допомогти і відповісти на всі цікаві вам питання! Ви будете оточені кваліфікованими педагогами, знаючими та люблячими свою справу!!!

Давайте готуватися до ЗНО разом!